• 1Firma z 25-letnią tradycją
    zaufaj naszemu doświadczeniu
  • 1Największy magazyn części samochodowych w regionie
    Łączna powierzchnia naszych biur i magazynów to blisko 5000 metrów kwadratowych.
  • 1Zadbaj o swoje pieniądze
    wyeliminuj pośredników

Wysyłka

Jeśli chcesz nam zlecić regenerację przekładni kierowniczej, pompy czy wahacza, Twoja paczka musi pokonać podwójną drogę: musi do nas dotrzeć i po naprawie wrócić do Ciebie. Dlatego koszty transportu liczymy tak:

1. Odbiór i zwrot naszym własnym transportem - NIE POBIERAMY OPŁATY. Jest to możliwe na terenie Kędzierzyna-koźla, jak również w tych miastach i miejscowościach, do których dociera nasz codzienny transport.

2. Poczta kurierska OPEK: w uzgodnionym terminie, kurier zgłasza się do Ciebie i odbiera zapakowaną część1). Po regeneracji odsyłamy ją pod wskazany adres:

jeśli zapłacisz kurierowi w momencie odbioru już zregenerowanej części (czyli wysyłka za pobraniem), koszty transportu w obie strony wyniosą 45,00 zł*

jeśli zapłacisz przed dostawą zregenerowanej części przelewem na nasz rachunek bankowy, koszty transportu w obie strony wyniosą 40,00 zł*

*Podane ceny są cenami brutto i zostaną doliczone do faktury VAT lub paragonu, który dla Ciebie wystawimy.

3. Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej:

wysyłając do nas część, możesz skorzystać z usług Poczty Polskiej. Jednak np. w przypadku wysyłki przekładni, usługa ta nie będzie dla Ciebie korzystna ze względu na duży gabaryt, jak również wagę (przekładnia kierownicza do auta osobowego waży ok. 10 kg). Zapłacisz ok. 25 - 30 zł. Na Twoje życzenie, część może być również odesłana pocztą (koszt zostanie podany w zależności od ostatecznej wagi paczki). Jednocześnie informujemy, że w tym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za czas dostawy.

4. Dostarczenie i odbiór osobisty - bez opłat.

1) JAK ZAPAKOWAĆ?

Jeśli przesyłka nie zostanie zapakowana zgodnie z wymogami przewoźnika, kurier ma prawo odmówić odebrania przesyłki. Nasze sugestie, aby uniknąć zbędnych nieporozumień i straty czasu:

1. Część, w miarę możliwości,  uwolnić od oleju.

2. Owinąć folią stretch (opcjonalnie: workami na śmieci, inną folią), okleić taśmą.

3. Włożyć do kartonu lub owinąć w karton i również okleić taśmą.

4. Opisać (imię, nazwisko / nazwa firmy), telefon.

UWAGA! Ze względu na ryzyko uszkodzenia, dla przekładni wspomaganych z silnikiem elektrycznym będą uzgodnione telefonicznie lub mailowo odrębne warunki odbioru / dostawy.