• 1Firma z 25-letnią tradycją
    zaufaj naszemu doświadczeniu
  • 1Największy magazyn części samochodowych w regionie
    Łączna powierzchnia naszych biur i magazynów to blisko 5000 metrów kwadratowych.
  • 1Zadbaj o swoje pieniądze
    wyeliminuj pośredników

Najczęściej zadawane pytania

GWARANCJA 2 LATA NA ZREGENEROWANĄ MAGLOWNICĘ - JAK TO MOŻLIWE?

Oferujemy w pełni profesjonalną regenerację przekładni kierowniczych (maglownic). Posiadamy odpowiedni park maszynowy i zatrudniamy świetnych specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Stosujemy uszczelnienia tylko najwyższej jakości, uwzględniające najnowsze osiągnięcia technologiczne w tej dziedzinie. Testujemy każdy zregenerowany egzemplarz. Dlatego bez obaw udzielamy 2-letniej gwarancji!

Pamiętaj jednak, że warunkiem zachowania 2-letniej gwarancji po regeneracji przekładni kierowniczej jest całkowite wypłukanie układu wspomagania. Stosuj tylko oryginalne płyny / oleje przekładniowe. Widzieliśmy już różne zjawiska, np. układ kierowniczy zalany płynem hamulcowym.
Dając 2-letnią gwarancję wymagamy jedynie byś użył oleju przeznaczonego do układu wspomagania, bez względu na kolor.
Możesz zasięgnąć opinii stacji ASO i zapytać jaki kolor płynu (czerwony, zielony, słomkowy, żółty....) jest zalecany do Twojego auta.

OBJAWY, KTÓRE MOGĄ NIEPOKOIĆ W PRZYPADKU PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH

- wycieki od strony drążków kierowniczych,
- wycieki z rozdzielacza (zaworu dystrybucyjnego),
- luz na kierownicy
- stuki
- wrażenie „zacinania się" kierownicy

ILE TO KOSZTUJE?

Ze względu na ogromną różnorodność marek samochodów, a co za tym idzie ogromną ilość użytych w nich przekładni, nie jesteśmy w stanie podać jednej, ogólnej ceny. W sprawie informacji o koszcie regeneracji lub dostępności konkretnej przekładni prosimy o kontakt telefoniczny: 77 488 62 28, bądź mailowy: marketing@ksiezarek.com

ILE TRWA REGENERACJA?

W dużym stopniu zależy to od pory roku, jednak dokładamy wszelkich starań, aby regeneracja nie trwała dłużej niż 2 dni robocze. 

ODBIÓR / DOSTAWA GRATIS

Szczegóły znajdziesz w zakładce wysyłka.

CZY MOŻNA U NAS ZDEMONTOWAĆ PRZEKŁADNIE?

Tak. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat oraz wykwalifikowany zespół mechaników.

REKLAMACJE

Udzielając 2-letniej gwarancji, macie Państwo nasze zapewnienie, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli natomiast w trakcie użytkowania wystąpią jakieś problemy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W momencie przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego zakładamy, że wina za usterkę leży po naszej stronie, tak też prosimy o wysłanie przekładni na nasz koszt.
W momencie przyjęcia przekładni dokonujemy oceny jej stanu i rozpatrujemy zgłoszone problemy. Zawsze macie Państwo możliwość zweryfikowania naszej oceny (możemy np. wysłać zdjęcia lub też przekładnia jest do wglądu w siedzibie naszej firmy).
Jeśli ustalimy, że wina za reklamację nie leży po naszej stronie, wtedy prosimy Państwa o zwrot kosztów transportu.
Usterki mogą zostać usunięte na życzenie klienta wg odrębnych ustaleń.

GDZIE JESTEŚMY

Siedziba naszej firmy mieści się w Kędzierzynie-Koźlu, jednak obsługujemy zlecenia z całej Polski, jak również z UE (w przypadku zleceń zagranicznych, koszt transportu będzie ustalony indywidualnie).